Hakkımızda

Türkiye’nin en ünlü gayrimenkul uzmanı Evrim Kırmızıtaş Başaran, kendi gayrimenkul krallığını kurdu.

Alanında sayısız Dünya şampiyonluklarına sahip gayrimenkul ve lüksün markası, gayrimenkul sektörünün ünlü ismi, nam-ı diğer “Gayrimenkul Kraliçesi” unvanlı Evrim Kırmızıtaş BaşaranREDSTONE Global Franchising Gayrimenkul Hizmetleri A.Ş. markası ile kendi gayrimenkul krallığını kurdu.

Merkezi İstanbul’da bulunan şirket, Türkiye’de uluslararası franchise sistemi ile sektörü sadece büyütmeyi değil sektörün çatı kuruluşu olmayı hedefliyor.

Daha firma kurulmadan franchise başvuru taleplerine yetişemediklerini kaydeden Evrim Kırmızıtaş Başaran, gayrimenkul sektöründeki kadın, genç, gayrimenkul danışmanı, broker ve yeni girişimcilerin gösterdiği ilgiden son derece memnun olduğunu ifade etti.

Özellikle kadın girişimciler için ayrıcalıklı ve kaçırılmayacak fırsatlar sunduklarını kaydeden Evrim Kırmızıtaş Başaran,
“İnanılmaz heyecanlıyım. Uzun zamandır üzerinde titizlikle çalıştığımız dünya çapında bir projeyi hayata geçirdik ve REDSTONE‘u kurduk. Sektöre getireceğimiz öncü uygulamalar, inovasyon ve tabiki karlılıkla yine çok güzel işler başaracağımızı biliyorum. Şimdiden çok sayıda franchise ofisimiz kurulma aşamasına geçti. Bizi ve REDSTONE‘u takip edin, ayrıcalıklı yerinizi alın” dedi.

Blogumuzdan Okuyun

Redstone Island’ın Gizli Hazinelerini Keşfetmek: Rüya Mülklerinize Rehberlik Eden Rehberiniz

Mükemmel bir yuva, yatırım veya hayal ettiğiniz tatil kaçamağını mı arıyorsunuz?...
okumaya devam et

Görüşler

Redstone Island, hayal ettiğimiz evi gerçeğe dönüştürmemize yardımcı oldu! Ekipleri, mükemmel bir mülk bulmak için ellerinden gelenin en iyisini yaptı. Uzmanlıkları ve detaylara verdikleri önem, satın alma sürecini sorunsuz hale getirdi. Yeni evimizden daha mutlu olamazdık!
tarafından Aylin Demir
Redstone Island, evimi hızlı bir şekilde ve harika bir fiyata satmam konusunda bana çok yardımcı oldu. Pazarlık becerileri ve detaylara verdikleri önem olağanüstüydü. Gelecekteki herhangi bir gayrimenkul işlemimi güvenle onlara emanet ederim.
tarafından Can Yılmaz
Redstone Island, benim için mükemmel bir kiralık mülk bulma konusundaki taahhüdü için teşekkür ederim. İhtiyaçlarımı ve tercihlerimi anlamak için zaman ayırdılar ve beklentilerimi aşan seçenekler sundular. Olağanüstü hizmetiniz için teşekkür ederim!
tarafından Emre Kaya

Compare listings

Karşılaştırmak