İskele Boğaz’da Havuzlu Site İçerisinde Stüdyo Daire

£109,950
Emlak tipi Daire
Kare 49 m2
Yatak odası Stüdyo
Banyo 1
Salon 1

Adres

Boğaz, İskele

Hakkında

Boğaz bölgesinin kalbinde yer alan bu özel konut Proje , Türk tapulu Arsalar sahip ve iki katla sınırlı inşaatlarla sınırlı.

70 dönümlük (70.000 m2) etkileyici bir Arsalar yayılan projemiz, aile yaşamının özünü somutlaştırmak üzere tasarlanmış 552 üniteden oluşmaktadır. Mimari yükseklikleri iki katlı bloklarda 7 m2 ile 47 m2 arasında değişmekte olup, farklı yaşam tarzı tercihlerine hitap eden çok çeşitli konut birimleri bulunmaktadır.

128 Bahçe Stüdyo, 96 Bahçe 1+1, 272 dublek Penthouse 1+1, 12 Bahçe 2+1 (3’ü özel havuzlu), 16 Penthouse 2+1, 12 Bahçe dubleks 4+1 (9) dahil olmak üzere özenle hazırlanmış rezidanslarımızı keşfedin. havuzlu) ve 16 adet 4+1 dubleks Penthouse bulunmaktadır. Ayrıca Proje 13 adet ticari Dükkanlar da yer alıyor.

Binaya girişte konut sakinleri ve misafirler, projenin girişinde stratejik olarak konumlandırılmış ticari alanların yer aldığı bir resepsiyon ve check-in noktası ile karşılanıyor. Loft tarzında tasarlanmış bu 75m2 ticari alanlar.

Sakinler, Salamis- Long Beach-Bafra’ya her üç saatte bir, Bafra-Dört Mevsim Plajı-Lemar’a ise her saat başı ulaşım imkanı sunan ulaşım servislerinden yararlanabilecek. Proje ayrıca amfitiyatro, paten ve park için mükemmel olan ve yakındaki plaja giden bisiklet yolu ile tamamlanan 7.000 m2’lik yeşil alan bulunuyor.

Dört bloğu ayıran ve aralarında yatayda 18 metre, dikeyde 50 metrelik ağaçlar bulunan doğa, tasarıma kusursuz bir şekilde entegre ediliyor. Yetişkin yüzme havuzlarından (1.100 m2) çocuk havuzlarına kadar uzanan toplam 10 ortak havuz, çeşitli eğlence seçenekleri sunuyor.

Yerden 10 metre yükseklikte başlayan üç katlı binanın zemin katında bir anaokulu, birinci katında spor salonu ve sağlıklı yaşam spası, ikinci katında havuz ve restoran, üçüncü katında ise çatı terası bulunmaktadır. Rezervasyonlu dinlenme salonları, tenis, basketbol ve voleybol sahaları, her daireye özel otopark, açık çocuk oyun alanı, trambolin ve gençler için kapalı spor merkezi projenin cazibesini artırıyor.

Konut sakinlerinin konutu çevreleyen 2,5 km’lik yürüyüş yolu vardır ve en yakın plaj olan sadece 950 metre uzaklıktaki plajın bakımı belediye tarafından yapılacak ve 2024 yazına hazır olacaktır. Farklı ve aile dostu konut Proje yaşam tarzınızı yükseltin.

Kat Planı

image 37
image 38

Özellikler

  • Bisiklet Yolları
  • Buhar Odası
  • Çocuk Oyun Alanı
  • Fitness
  • Havuz (Açık)
  • Kafe
  • Kapı Güvenliği
  • Konsiyerj Hizmeti
  • Su Parkı
  • Tenis Sahası

Ödeme Planı

45 Ay

Taksit İmkanı

Şubat 2028

Bitiş Tarihi

Konum