Biz Kimiz ?

Kopar Grup

Kopar Grup Şirketleri iştiraklerinden biri olan Redstone Island 2022 yılının son çeyreğinde grup faaliyet alanlarına şirketimizin 2. Kuşak yöneticiliğini sürdürmekte olan Buğra Kopar tarafından büyük bir heyecan ve enerji ile eklenmiştir. Kopar Grup Şirketleri Öncesinde birçok alanda Türkiye Cumhuriyeti ticaret piyasasında başarılı bir şekilde boy göstermiş ve 1989 Yılında Kurucumuz Cevdet Kopar‘ın K.K.T.C’ye olan inancı ve yatırım isteği ile Ada içerisinde faaliyetlerine başlamıştır. Kopar Grup Hazır giyim sektöründe kendisine ait EMA Mağazaları ile kurulduğu tarihten bu güne başarılı bir şekilde faaliyet göstermekte ve dünyaca ünlü Jack&Jones markasının Kuzey Kıbrıs partnerliğini yapmaktadır.

Ayrıca Grup yine Kendisine ait Gomşu Restoran & Adana Kebapçısı ile 2004 Yılından beridir Adanın ilk ve Tek Tescilli Adana Kebabını Ada halkının hizmetine başarı ile sunmaktadır. Faaliyet gösterilen her ticari alanda Önce İnsan ve Önce güven mottosu ile yoluna devam eden grubumuz genç dinamik ekibimiz ile büyümeyi, adamızda hizmet kalitesini daima yukarı çekmeyi ve ekonomimize değer katmayı kendisine görev edinmiştir.

Misyon – Vizyon

Misyon;

Yurtiçi gayrimenkul sektörüne yön veren öncü kuruluşlardan birisi olmak, sektördeki tüm paydaşlar arasında iletişimi sağlayarak gelişmeleri ve yenilikleri yakından takip etmek bunları sektörüntüm paydaşları için bilinir kılmak.

Toplumsal değerleri ve müşteri memnuniyetini önemseyerek,huzurlu ve güvenli bir iş ortamında müşterilerimizin ve personelimizin maddi ve manevi kalıcı memnuniyetini sağlamak.

Vizyon

Yönetim anlayışını ve kalite standartlarını sürekli geliştirerek sektöründeki konumunu liderliğe taşımak. Planlı, nitelikli hizmet anlayışını Uluslararası kriterlerden daha yukarıya taşıyarak Kıbrıs’ın Emlak sektöründe Dünyaya açılan yüzü olmak.